RN731JTTD4591C50
MFR.Part #
RN731JTTD4591C50
JLCPCB Part #
C4281639
Description
-55℃~+155℃ 4.59kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS