RN731JTTD4590F50
MFR.Part #
RN731JTTD4590F50
JLCPCB Part #
C4101156
Description
-55℃~+155℃ 459Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS