RN731JTTD4532F100
MFR.Part #
RN731JTTD4532F100
JLCPCB Part #
C3965867
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS