RN731JTTD4532A25
MFR.Part #
RN731JTTD4532A25
JLCPCB Part #
C3948614
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS