RN731JTTD4531F50
MFR.Part #
RN731JTTD4531F50
JLCPCB Part #
C4230659
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS