RN731JTTD4531C50
MFR.Part #
RN731JTTD4531C50
JLCPCB Part #
C4236124
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS