RN731JTTD44R8D100
MFR.Part #
RN731JTTD44R8D100
JLCPCB Part #
C4275074
Description
-55℃~+155℃ 44.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS