RN731JTTD44R2C25
MFR.Part #
RN731JTTD44R2C25
JLCPCB Part #
C3947158
Description
-55℃~+155℃ 44.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS