RN731JTTD4482B10
MFR.Part #
RN731JTTD4482B10
JLCPCB Part #
C3988423
Description
-55℃~+155℃ 44.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS