RN731JTTD4481C25
MFR.Part #
RN731JTTD4481C25
JLCPCB Part #
C4011660
Description
-55℃~+155℃ 4.48kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS