RN731JTTD4481A25
MFR.Part #
RN731JTTD4481A25
JLCPCB Part #
C4081789
Description
-55℃~+155℃ 4.48kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS