RN731JTTD4481A10
MFR.Part #
RN731JTTD4481A10
JLCPCB Part #
C3998027
Description
-55℃~+155℃ 4.48kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS