RN731JTTD4420B25
MFR.Part #
RN731JTTD4420B25
JLCPCB Part #
C4004940
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS