RN731JTTD43R7D25
MFR.Part #
RN731JTTD43R7D25
JLCPCB Part #
C4017158
Description
-55℃~+155℃ 43.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS