RN731JTTD43R0F50
MFR.Part #
RN731JTTD43R0F50
JLCPCB Part #
C4251463
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS