RN731JTTD43R0C50
MFR.Part #
RN731JTTD43R0C50
JLCPCB Part #
C4323835
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS