RN731JTTD43R0B50
MFR.Part #
RN731JTTD43R0B50
JLCPCB Part #
C4029080
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS