RN731JTTD43R0B25
MFR.Part #
RN731JTTD43R0B25
JLCPCB Part #
C186363
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 63mW 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS