RN731JTTD4372C50
MFR.Part #
RN731JTTD4372C50
JLCPCB Part #
C4553981
Description
-55℃~+155℃ 43.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS