RN731JTTD4371F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD4371F50
JLCPCB Part #
C4223992
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 4.37kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS