RN731JTTD4371F25
MFR.Part #
RN731JTTD4371F25
JLCPCB Part #
C4015710
Description
-55℃~+155℃ 4.37kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS