RN731JTTD4322F50
MFR.Part #
RN731JTTD4322F50
JLCPCB Part #
C4356146
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS