RN731JTTD4322A10
MFR.Part #
RN731JTTD4322A10
JLCPCB Part #
C3950551
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS