RN731JTTD4320C25
MFR.Part #
RN731JTTD4320C25
JLCPCB Part #
C4145409
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS