RN731JTTD4302F100
MFR.Part #
RN731JTTD4302F100
JLCPCB Part #
C4339154
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS