RN731JTTD4301F100
MFR.Part #
RN731JTTD4301F100
JLCPCB Part #
C3970026
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS