RN731JTTD4301A10
MFR.Part #
RN731JTTD4301A10
JLCPCB Part #
C3941914
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS