RN731JTTD4301A05
MFR.Part #
RN731JTTD4301A05
JLCPCB Part #
C4192917
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS