RN731JTTD42R2F50
MFR.Part #
RN731JTTD42R2F50
JLCPCB Part #
C3922577
Description
-55℃~+155℃ 42.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS