RN731JTTD4222F25
MFR.Part #
RN731JTTD4222F25
JLCPCB Part #
C3915864
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS