RN731JTTD4220F10
MFR.Part #
RN731JTTD4220F10
JLCPCB Part #
C4176204
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS