RN731JTTD4220D10
MFR.Part #
RN731JTTD4220D10
JLCPCB Part #
C4095726
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS