RN731JTTD4172A05
MFR.Part #
RN731JTTD4172A05
JLCPCB Part #
C4199632
Description
-55℃~+155℃ 41.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS