RN731JTTD4170B50
MFR.Part #
RN731JTTD4170B50
JLCPCB Part #
C4066843
Description
-55℃~+155℃ 417Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS