RN731JTTD4122F50
MFR.Part #
RN731JTTD4122F50
JLCPCB Part #
C4083119
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS