RN731JTTD4122A05
MFR.Part #
RN731JTTD4122A05
JLCPCB Part #
C4317500
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS