RN731JTTD4120F25
MFR.Part #
RN731JTTD4120F25
JLCPCB Part #
C4163372
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS