RN731JTTD4120B50
MFR.Part #
RN731JTTD4120B50
JLCPCB Part #
C4325610
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS