RN731JTTD40R7F100
MFR.Part #
RN731JTTD40R7F100
JLCPCB Part #
C4181853
Description
-55℃~+155℃ 40.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS