RN731JTTD40R2F50
MFR.Part #
RN731JTTD40R2F50
JLCPCB Part #
C4051558
Description
-55℃~+155℃ 40.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS