RN731JTTD40R2F25
MFR.Part #
RN731JTTD40R2F25
JLCPCB Part #
C4029253
Description
-55℃~+155℃ 40.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS