RN731JTTD4071F25
MFR.Part #
RN731JTTD4071F25
JLCPCB Part #
C4092466
Description
-55℃~+155℃ 4.07kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS