RN731JTTD4070F100
MFR.Part #
RN731JTTD4070F100
JLCPCB Part #
C3979410
Description
-55℃~+155℃ 407Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS