RN731JTTD4070C10
MFR.Part #
RN731JTTD4070C10
JLCPCB Part #
C3917397
Description
-55℃~+155℃ 407Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS