RN731JTTD4022F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD4022F50
JLCPCB Part #
C4126995
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS