RN731JTTD4021C10
MFR.Part #
RN731JTTD4021C10
JLCPCB Part #
C3991122
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS