RN731JTTD4020B25
MFR.Part #
RN731JTTD4020B25
JLCPCB Part #
C4019356
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS