RN731JTTD39R2C25
MFR.Part #
RN731JTTD39R2C25
JLCPCB Part #
C4347128
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS