RN731JTTD39R0D50
MFR.Part #
RN731JTTD39R0D50
JLCPCB Part #
C4240261
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS