RN731JTTD3972D25
MFR.Part #
RN731JTTD3972D25
JLCPCB Part #
C4276846
Description
-55℃~+155℃ 39.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS